سه شنبه, 22 اسفند 1396 09:07

عملیات اجرایی ویترین واحدهای آرتمیس

 

مهندس حسام اژدری مدیر پروژه ویترین شرکت شیشه اژدری در مصاحبه با روابط عمومی رسا گفت: با توجه به ابلاغ شروع به کار پس از عقد قرارداد با شرکت شیشه اژدری در تاریخ 96/12/05 خدماتی که می بایست در ساخت و آماده سازی ویترین صورت پذیرد به شرح زیر می باشد و جهت بررسی و مشاهده پیشرفت پروژه عکس مراحل نیز ارسال می گردد:


1- اولین مرحله جهت آماده سازی ویترین ، اجرای پوشش ستون و کلاف های درب با ورق پی وی سی می باشد.
2- دومین مرحله ، اجرای پوشش استیل بر روی ستون های مجموعه می باشد که با استفاده از ورق های استیل یکپارچه زیبایی خاصی به ستون ها داده خواهد شد. همچنین همزمان با انجام عملیات پوشش استیل بر روی ستون ، پوشش ورق استیل بر روی پروفیل سر در مغازه ها نیز می بایست صورت پذیرد که در عکس موارد مشاهده می گردد.
3- پس از پوشش ستون و پروفیل سر درب ، انجام عملیات پوشش فریم دور درب واحد تجاری با ورق گالوانیزه رنگ و خم شده می بایست صورت پذیرد که با توجه به عکس های ارسالی این آیتم نیز در حال انجام می باشد.
4- مرحله چهارم ساخت ویترین ، اجرای فریمنیگ استیل جهت نگهداری شیشه ویترین می باشد که با توجه به توانایی این شرکت فریم های واحد های آماده نصب که معارض ندارند ساخته و به پروژه انتقال یافته و تا قبل از اتمام سال 96 در طبقه همکف نصب می گردد.
5- مراحل بعدی تکمیل ویترین ، ساخت و نصب شیشه بر روی ستون و ویترین مغازه می باشد که این مورد می باست با هماهنگی پروژه در فاز بعدی و بعد از اتمام برخی از عملیات عمرانی صورت پذیرد تا آسیبی به شیشه های ویترین وارد نگردد.
لازم به ذکر است شروع عملیات شرکت شیشه اژدری از تاریخ 96/12/05 بوده و تا تاریخ 96/12/21 بالغ بر 90% عملیات پی وی سی و استیل در طبقه همکف به اتمام رسیده و حدود 50% از فریم های ویترین که محل آن در پروژه آمادگی نصب را داراست ساخته و درحال نصب می باشد. این شرکت با توجه به رزومه و توانایی خود در خصوص انجام عملیات ویترین و شیشه از هیچ گونه تلاشی در خصوص پیشرفت کار با سرعت و کیفیت بالا دریغ ننموده و امید است با بلند نظری عوامل پروژه این همکاری به خوبی ادامه یابد.